Wyślij zapytanie

Pakiet: Badania Dla osób po 40-stce

Czy
wiesz,
że...

Na dobrowolne badania zgłasza się znacznie mniej mężczyzn niż kobiet. Zerwij z przekonaniem, że badania wykonuje się tylko w razie choroby. Skończyłeś 40 lat i choć uważasz, że nie dotyczą Cię jeszcze problemy zdrowotne, to jednak czas, by o siebie zadbać.

Sprawdź, dlaczego profilaktyka jest tak ważna

Badania stanu zdrowia Polaków wskazują na wysoką zachorowalność na tzw. choroby cywilizacyjne: nadciśnienie, cukrzycę i choroby układu sercowo-naczyniowego ? udar mózgu, zawał lub niewydolność serca. Zawały dotykają głównie mężczyzn w wieku 35-55 lat.

Co zawiera pakiet?

Pamiętaj o rregularnym monitorowaniu swojego stanu zdrowia. Zrób sobie przegląd i raz do roku wykonaj zestaw dedykowanych dla Ciebie badań.

Pamiętaj o profilaktyce

Jesteś energiczna, podejmujesz ambitne wyzwania, masz wiele planów i marzeń, chcesz jak najdłużej zachować zdrowie i urodę. Dlatego nie zaniedbuj regularnych badań.

Co zawiera pakiet?

Pakiet obejmuje kompleksowy zestaw badań przygotowany z myślą o wsparciu kobiet w trosce oich zdrowie. Pamiętaj, że to od niego zależy także Twój młody wygląd!

Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków jajnikowych i czynności ciałka żółtego po owulacji.