Wyślij zapytanie

Laboratoria RH+

Laboratoria RH+

Nowa jakość badań

Nowoczesny proces terapeutyczny w coraz większym stopniu opiera się na badaniach laboratoryjnych. Rzetelne, sprawnie przeprowadzane badania to ważny krok na drodze od diagnozy lekarskiej, poprzez wdrażanie odpowiedniej terapii, aż po monitorowanie postępów w leczeniu.

Wiedzą o tym nie tylko praktykujący lekarze, ale też sami pacjenci ? coraz bardziej świadomi, poszukujący wiedzy medycznej, dbający o swój stan zdrowia.

Kiedy w grę wchodzi zdrowie, liczy się najwyższa jakość.

Dlatego w Laboratoriach RH+ tak ogromną wagę przykładamy do jakości i rzetelności badań. Doświadczenie i profesjonalizm zespołu, nowoczesne rozwiązania technologiczne i wdrożone systemy kontroli jakości ? wszystko to składa się na najwyższy standard w dziedzinie badań laboratoryjnych. Jego efektem jest wysoka jakość procesu terapeutycznego, a w konsekwencji poprawa zdrowia pacjentów.

fakt liczbowy:

70%

informacji o stanie zdrowia potrzebnych do diagnozy pochodzi z badań laboratoryjnych

LABORATORIA RH+

Partner w diagnostyce laboratoryjnej

Laboratoria RH+ Spółka z o.o. to dynamicznie rozbudowywana sieć laboratoriów i punktów pobrań. Z roku na rok poszerzamy zakres działalności i liczbę obsługiwanych placówek. O naszym rozwoju decyduje, z jednej strony, rosnące zapotrzebowanie rynku medycznego na badania, a z drugiej, przywiązanie do wysokiej jakości i elastyczny model współpracy z partnerami.

Nasz cel jest wciąż ten sam, co na początku medycznej działalności:

wykonywanie usług laboratoryjnych na jak najwyższym poziomie, przy jak najkrótszym czasie oczekiwania na wynik.

Obsługujemy kilkaset placówek medycznych w kilku województwach.
Współpracujemy z pacjentami indywidualnymi, przychodniami oraz szpitalami w zakresie badań, jak i outsourcingu.
Umożliwiamy współpracę w modelu franczyzy lokalnym i niezależnym laboratoriom.